O nas

K&K onRoad - mieszanka pasji, doświadczenia, wytrwałości i uśmiechu.

Pasja - mamy transport we krwi! Organizacja transportu z pełną gamą zdarzeń niemożliwych do przewidzenia wymaga pełnego zaangażowania szerokiego zespołu specjalistów. Może nie recytujemy Konwencji CMR przed posiłkiem, ale po... czemu nie?

Doświadczenie - gdy zdarzy się nieoczekiwane, zazwyczaj czas gra ogromnę rolę. Dzięki doświadczeniu naszych spedytorów, kierowców i ekspertów prawa transportowego jesteśmy w stanie uniknąć zdecydowanej większości komplikacji nim się pojawią, jak również rozwiązać każdy problem w trybie natychmiastowym.

Wytrwałość - budujemy firmę wspólnie od pierwszego kierowcy, pierwszego auta, pierwszego ładunku. Krok po kroku poszerzamy wachlarz naszych możliwości, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów, jednocześnie dbając o pełne bezpieczeństwo posiadanych aktywów.

Uśmiech - połączenie pasji z sukcesem zawodowym sprawia, że każdy udany transport, każdy zadowolony Partner i spełniony kierowca to radość i zadowolenie K&K onRoad!


POLITYKA JAKOŚCI

Jakość służy osiągnięciu celu strategicznego jakim jest pozytywny wynik ekonomiczny oraz ekspansja na rynku krajowym i zagranicznym. Najważniejsze jest dla nas przede wszystkim podejście czysto partnerskie do klienta. 

Posiadamy certyfikaty:

Zapraszamy do współpracy !

© Copyright 2020 Studio Prime - All Rights Reserved